EURO26 - medzinárodná karta pre mladých do 26 rokov - Leto
EnglishSlovak utf-8

OBJEDNAJ SI VÝHODNÉ
CESTOVNÉ POISTENIE
ISTOTKA

logo_istotka_union.png


OBJEDNAJ SI VÝHODNÉ
CESTOVNÉ POISTENIE
ISTOTKA

logo_istotka_union.png


OBJEDNAJ SI VÝHODNÉ
CESTOVNÉ POISTENIE
ISTOTKA

logo_istotka_union.png


OBJEDNAJ SI VÝHODNÉ
CESTOVNÉ POISTENIE
ISTOTKA

logo_istotka_union.png


OBJEDNAJ SI VÝHODNÉ
CESTOVNÉ POISTENIE
ISTOTKA

logo_istotka_union.png


OBJEDNAJ SI VÝHODNÉ
CESTOVNÉ POISTENIE
ISTOTKA

logo_istotka_union.png


OBJEDNAJ SI VÝHODNÉ
CESTOVNÉ POISTENIE
ISTOTKA

logo_istotka_union.png


OBJEDNAJ SI VÝHODNÉ
CESTOVNÉ POISTENIE
ISTOTKA

logo_istotka_union.png


OBJEDNAJ SI VÝHODNÉ
CESTOVNÉ POISTENIE
ISTOTKA

logo_istotka_union.png


TOP 29 LETNÝCH ZLIAV NA SLOVENSKU!

leto.png
bratislavsky.png nitriansky.png banskobystricky.png ilinsky.png
preovsky.png koicky.png
mapa_slovenska.pngBratislavský kraj
kupaliska.png

1. Letné kúpalisko Tehelné pole

Kúpalisko Tehelné pole je jedno z najkrajších a najznámejších bratislavských kúpalísk s hlbokou tradíciou. Nachádza sa v širšom centre v blízkosti Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Pre držiteľa platnej karty EURO<26 platí zľava z ceny vstupu.

2. Letné kúpalisko Rosnička

Letné kúpalisko s troma bazénmi a beach volejbalovými ihriskami, obkolesené zeleňou okolitých lesov priamo medzi mestskými časťami Dúbravka a Karlova Ves. Pre držiteľa platnej karty EURO<26 platí zľava z ceny vstupu.

3. Letné kúpalisko Delfín

Letné kúpalisko Delfín je súčasťou komplexu kúpeľov Delfín, ktorý sa nachádza v mestskej časti Ružinov a má kapacitu 2000 návštevníkov. Pre držiteľa platnej karty EURO<26 platí zľava z ceny vstupu.

4. Letné kúpalisko Krasňany

Kúpalisko na Černockého ulici v Krasňanoch ponúka dva bazény – veľký a detský, šatne, bufet a detské ihrisko. Pre držiteľa platnej karty EURO<26 platí zľava z ceny vstupu.

5. Letné kúpalisko Rača

Letné kúpalisko s 50 metrovým bazénom s max hĺbkou 2,2 metra sa nachádza v Knižkovej doline v Rači, v príjemnej oblasti medzi vinohradmi. Pre držiteľa platnej karty EURO<26 platí zľava z ceny vstupu.

6. Letné kúpalisko Lamač

Letné kúpalisko v Lamači je po rekonštrukcii, ponúka obyvateľom Lamača, Dúbravky, Devínskej Novej a Karlovej Vsi príjemnú atmosféru a osvieženie. Pre držiteľa platnej karty EURO<26 platí zľava z ceny vstupu.

7. Športovo - rekreačný areál Zlaté piesky

Športovo-rekreačný areál s prírodným kúpaliskom, krásnou veľkou vodnou plochou a plážou s mnohými službami, ktoré patria k letnej rekreácii, ako napríklad: požičovňa vodných plavidiel, vodný tobogán, vlek pre vodné lyžovanie, tenisové kurty, plážový volejbal, futbal, detské ihriská, exteriérové stolnotenisové stoly, autocamping, chatová osada, ubytovanie hotelového typu, stravovacie služby, bufety. Na pláži je v letnej sezóne zabezpečená komplexná vodná záchranná služba. Pre držiteľa platnej karty EURO<26 platí zľava z ceny vstupu.

8. Plaváreň Pasienky

Krytá plaváreň na Junáckej 4 s 50 m bazénom s hľadiskom a 25 m výukovým bazénom. Pre držiteľa platnej karty EURO<26 platí zľava z ceny vstupu.

Nitriansky kraj

komrno.png

9. Termálne kúpalisko Komárno  

Pre držiteľa platnej karty EURO<26 platí tarifa študent na celodenný vstup.

Termálne Kúpalisko v Komárne je vybudované na ploche 2,5 ha. Má dva aktívne termálne pramene s priaznivými účinkami s teplotou vody 45 ºC a 29 ºC .

V letnej časti termálneho kúpaliska sa nachádza plavecký, výukový, neplavecký, detský a sedacie termálne bazény. V areáli sú plážové priestory, ihrisko na beach volejbal, stoly na vonkajší stolný tenis. S možnosťou celoročného využitia sa na termálnom kúpalisku nachádza sedací termálny bazén s mobilným prestrešením s atrakciami.

10. Wellness Hotel Patince****

20% zľava na vstupy do wellness centra pre držiteľa platnej karty EURO<26

10% zľava z ceny ubytovania v hoteli pre držiteľa platnej karty EURO<26

Hotel sa môže pýšiť najväčším vnútorným zážitkovým bazénom s termálnou vodou na Slovensku. Vo vnútornom bazénovom svete sa nachádza relaxačný zážitkový bazén s množstvom vodných atrakcií, detský bazén s tobogánom, vírivka a sedací bazén. Teploty vôd sú v rozmedzí 30 – 36°C. V letnej sezóne sú okrem vnútorných bazénov k dispozícii aj ďalšie relaxačné a detské bazény s termálnou vodou, plavecký bazén a navyše pre väčšie možnosti zábavy aj 4 tobogány. Saunový svet ponúka hosťom 2 fínske sauny, 1 parnú a 1 bylinkovú saunu, ochladzovací bazén, vírivku a Kneippov kúpeľ. Extra bonusom pre všetkých ubytovaných hostí hotela je možnosť celodenného neobmedzeného využívania bazénového sveta, saunového sveta a fitnes centra.

Banskobystrický kraj

11. Aquatermal a KUPKO Strehová teplice.jpg
Zľavnené vstupné KUPKO
 pre držiteľa platnej karty EURO<26:

Celodenný vstup – 4,5 €(namiesto 6 €)

3-hodinový vstup  – 3,5 €(namiesto 5 €)

2-hodinový vstup  – 3 € (namiesto 4,50 €)

Zľavnené vstupné Aquatermal pre držiteľa karty EURO<26:

Celodenný vstup –  6 € (namiesto 10 €)

3-hodinový vstup  – 5 € (namiesto 8 €)

2-hodinový vstup  – 4 € (namiesto 6 €)

V areáli Aquatermalu Strehová vo vonkajšom areáli Kupka Aquatermal funguje 6 sezónnych bazénov (od mája do septembra) s teplotou vody od 24°C do 35°C. V  areáli je celoročne v prevádzke vnútorný vitálny svet s bazénmi a saunový vitálny svet. Viac na www.strehova.s

12. Liečebné termálne kúpele Sklené Teplice 

15% zľava na vstup do Jaskynného parného kúpeľa, Kúpeľa Márie Terézie zrekonštruovaného v tureckom štýle a do Saunového sveta s piatimi druhmi sáun, termálnym bazénom s rozmermi 14x3m a tepidáriom. Európsky unikát – Jaskynný parný kúpeľ – Parenica – liečivá voda 42°C z termálnych prameňov ústi priamo do jaskyne a svojou teplotou vyhrieva prírodný jaskynný bazén. Voda v Parenici, ako aj vo všetkých termálnych pokojových bazénoch je absolútne prírodná, bez použitia akýchkoľvek chemických prísad a tým, že sa každý deň vymieňa, je vhodná aj pre klientov citlivých na bazénové vody.

13. Aqualand Banská Bystrica

Pre držiteľa platnej karty EURO<26 celodenné vstupné za 4,90 € (namiesto 5,90 €) a po 16. hodine vstupné 4,20 € (namiesto 5,30 €), pred 10. hodinou vstupné 4,20 € (namiesto 5,30 €).

Súčasťou plážového kúpaliska je aj jazero s rozlohou 2,5 ha, 6 bazénov s celkovou vodnou plochou 4600 m2, 2 tobogany, 4-dráhová vodná šmýkačka, 3 ihriská na plážový volejbal, 2 futbalové ihriská, 18 dráhový minigolf, bowlingová a bedmintonová hala, stoly na stolný tenis a k dispozícii sú aj vodné bicykle. Na jazere sa nachádza aj wakeboardingový park s najdlhšou priamou dráhou na vodné lyžovanie s prekážkami na Slovensku (stredná časť jazera – čím sa vytvárajú aj vlny na vodnej ploche s priaznivým vplyvom proti rastu rias), na wake vlek je jednotné vstupné bez zľavy, rozšírená oddychová terasa a viac lehátok pri minerálnom 50m bazéne

V areáli sa náchadza aj: AQUA FUN PARK s vodnými atrakciami ako pri Jadranskom mori vrátane vodných trampolín, lezeckých stien, lávok, šmýkačiek, hojdačky a aquazorbingu v južnej časti jazera a 1. banskobystrický INLINE asfaltový okruh o dĺžke 900m (pre inline korčuliarov k dispozícií denne po 18:30 – počas letnej sezóny 2015 BEZPLATNE)

14. Plážové kúpalisko Tornaľa

Zľava 0,50 € na vstup na kúpalisko (bežná cena vstupu 2,80 €) a na pobytový poukaz na 1 noc 0,50 € (bežná cena pobytového poukazu 3 €) pre držiteľa platnej karty EURO<26.

Stravovacie služby pre rekreantov sú zabezpečené prostredníctvom reštaurácie a stánkov rýchleho občerstvenia, zeleniny, ovocia. Počas celej letnej turistickej sezóny je v areáli plážového kúpaliska lunapark, v prevádzke je aj tenisový kurt. V blízkosti plážového kúpaliska je kemping, ktorý ponúka ubytovanie v turistickej ubytovni. Turistická ubytovňa pozostáva z 35 izieb s celkovou kapacitou 70 osôb. Zároveň má kemping vyhradené priestranstvo na odstavenie karavanov ako aj priestory na stanovanie v počte 40 miest s celkovou výmerou 425 m2

15. Bike Park Donovaly bobova_draha.jpg

Zľava 20 % pre držiteľov kariet EURO<26 z ceny spiatočného lístka na lanovku TELEMIX Nová hoľa a z ceny celodenného lístka na vývoz lanovkou TELEMIX Nová hoľa.

Donovaly ponúkajú aj vynikajúce podmienky na horskú turistiku, cykloturistiku a vyznávači adrenalínu si určite prídu na svoje pri zjazde na bicykloch v bike parku z Novej hole. Pre milovníkov tohto športu je k dispozícii až 42 cyklotrás v celkovej dĺžke 375 km značených cyklotrás.


16. Bobová dráha Donovaly 

Pre držiteľa platnej karty EURO<26 platí 10% zľava z jednorázového lístka.

Trať bobovej dráhy je vedená po pravej strane zjazdovky z Novej hole od Mišútskej cesty, kľukatí sa v lesíku a po takmer 900 m vyústi ku nástupnej stanici umiestnenej nad plochou, ktorá sa v zime využíva v stredisku ako klzisko. Počas jazdy v tobogáne na špeciálnych vozíkoch zažijete množstvo adrenalínu najmä vďaka 7 skokom a 11 ostrým zákrutám. Maximálna rýchlosť, ktorú je možné dosiahnuť v najrýchlejších častiach trate je 45 km/h. Pre porovnanie aktuálnej rýchlosti bude pripravený radar, ktorý vám pri príchode do cieľa ukáže zaznamenanú najvyššiu rýchlosť vášho prejazdu tobogánom. A ak sa vám jazda zapáčila, môžete sa znovu pohodlne priamo vo vozíku nechať vyviezť až na štart takmer 400 m dlhým vlekom.

17. Bobová dráha Žiarce 

Pre držiteľa platnej karty EURO<26 platí 10% zľava na 5-jazdový a 10-jazdový lístok na bobovú dráhu.

Ak ste priaznivcami bezpečného adrenalínového športu, nesmiete v lete vynechať návštevu bobovej dráhy v stredisku Žiarce – Pavčina Lehota. Ide o prvú dráhu svojho druhu na Slovensku (boby sa spúšťajúna jednej alumíniovej rúre) a zároveň aj najstrmšiu s celkovým prevýšením 120 metrov, 2 rampami, 6 terénnymi skokmi a 16 zákrutami s celkovou dĺžkou 1000 metrov.

18. Tále

20% zľava z hry golfu na 9-jamkovej akadémii Little Bear (pultová cena 20 €, cena po zľave 16 €). Zľava platí pre hráčov golfu, ktorí sú držitelia zelenej karty 10% zľava z celodenného požičania E-Bajkov v hoteli Stupka (pultová cena 25 €, cena po zľave 22,50 €) – elektrobicykle, ktoré vás potiahnu, aj keď už nevládzete, 20% zľava z prenájmu tenisových kurtov pri hoteli Stupka (pultová cena 10 € / 60min, cena po zľave 8 € / 60min), 20% zľava z pultových cien ubytovania v hoteli Golf. Zľavy na ubytovanie sa nekumulujú a nie je možné ich uplatniť na balíky služieb.

Majstrovské golfové ihrisko Gray Bear Tále je ideálnym miestom na strávenie golfového pobytu. V malebnom prostredí strediska Tále je situovaný horský HOTEL STUPKA, poskytuje kvalitné ubytovanie a množstvo doplnkových služieb.Wellness centrum hotela Stupka ponúka dokonalý relax a načerpanie nových síl v bazéne so slanou vodou a protiprúdom, fínskej saune, dvoch parných saunách, jacuzzi a cardio fitness centre.

Žilinský kraj

19. Mestská krytá plaváreň a kúpalisko Žilina

Zľavnené vstupné do krytého bazéna pre držiteľa platného preukazu:

Hodinový vstup – 1 € (namiesto 1,90 €)

Celodenný vstup – 2,40 € (namiesto 4 €)

Zľavnené vstupné počas letnej sezóny po 16:00 hod pre držiteľa platného preukazu – 1,50 € (namiesto 2,40 €)

Zľavnené vstupné do sauny pre držiteľa platného preukazu:

I. Pásmo/hodina –  2 € (namiesto 2,40 €)

II. Pásmo/hodina  – 2,60 € (namiesto 3,30 €)

Športový areál, ktorému dominuje Športová hala a Mestská krytá plaváreň, sa nachádza pár krokov od centra mesta. K dispozícii sú okrem 50 metrového krytého bazéna aj dva vonkajšie 50 metrové bazény, sauna, solárium, minigolf, reštaurácia a tobogán. Zaujímavosťou je, že mesto Žilina malo vďaka tomuto komplexu už v roku 1963 ako prvé vo vtedajšom Československu krytý 50 metrový olympijský bazén.

20. Tatralandia 

Pre držiteľa platnej karty EURO<26 platí tarifa študent zľavnená cena vstupov do AQP Tatralandia v zmysle aktuálneho pultového cenníka vstupov.

Najväčší vodný svet v strednej Európe, Wellness & Fun 365 dní v roku – len v Tatralandii si vychutnáte 28 toboganov, 14 bazénov a 300 atrakcií. Naviac krytý raj Tropical Paradise je garanciou leta v každom počasí – skutočná atmosféra prímorského sveta s tropickou flórou a palmami, kúpanie v slanej morskej vode a 30 stupňová teplota bez ohľadu na vobeeova.pngnkajšie počasie. Unikátna priehľadná strešná fólia v Tropical Paradise Vám poskytne nielen nádherný výhľad na Tatry, ale prepúšťa aj slnečné žiarenie a umožňuje prírodné opaľovanie počas celého roka. Toto všetko zažijete len v Tatralandii.

21. GINO PARADISE Bešeňová

10% zľava na celodenné vstupy Thermal, Sea and Fun Packe.

Máte chuť na niečo nové? Ponúkame Vám adrenalínovú zónu, v ktorej sa nachádza bazén s umelými morskými vlnami, rodinný bazén s atrakciami, 30 m toboganová veža so 6 toboganmi – najdlhší a najrýchlejší tobogan na Slovensku.

V GINO PARADISE Bešeňová sa môžete tešiť aj na 8 vonkajších geotermálnych bazénov (plavecké bazény, relaxačné bazény s vodnými lavicami a chŕličmi) 5 vonkajších bazénov s čírou ohrievanou vodou (Divoká rieka, plavecký bazén, relaxačný bazén Mara, detský bazén, dopadový bazén) 2 vnútorné antikorové bazény (plavecké, relaxačný a rodinný bazén) 3 vonkajšie vírivky 8 vonkajších toboganov a šmýkačiek 7 vnútorných toboganov exkluzívne Wellness & Spa ubytovanie, reštaurácia a bary priamo v areáli skvelý animačný program počas celého leta teplota vody 36 – 41 °C. Areál je otvorený celoročne. 


22. Meander Thermal park Oravice

10% zľava z tarify Študent na všetky typy vstupov.

Aquapark Oravice leží na na území Oravy – Západné Tatry – Roháče. Pre návštevníkov má k dispozícii 6 bazénov. Dva relaxačné bazény spájajú prieplavom vonkajší a vnútorný bazén, návštevníci si preto môžu vychutnávať relax za každého počasia. V relaxačných bazénoch sa nacháza množstvo vodných atrakcií, ako sú masážne lavice, masážne trysky, chrliče vody a podobne.  Športovo – relaxačný bazén s termálnou vodou je prepojením športových aktivít a relaxu. Časť bazénu je vyhradená aktívnym športovcom, ktorým je k dispozícii plavecká dráha s dĺžkou 25 metrov. Najzaujímavejšou časťou športovo – relaxačného bazénu je bazén s umelými vlvrtna.jpgnami. V bazéne s vlnobitím sa vytvárajú vlny, ktoré vám navodia atmosféru morských vĺn. Pre deti je určený detský bazén a pre milovníkov masáží dva whirpool bazény. Na zábavu slúži tak isto 100 metrov dlhý tobogan. V Aquaparku Oravice sa tiež nachádzajú masážne priestory, sauna a morský aerosolový kúpeľ. Bazény sú v prevádzke celoročne.

23. Vrátna Free Time Zóna 

Pre držiteľa platnej karty EURO<26 platí tarifa junior na obojsmerný lístok na kabínkovú lanovú dráhu Chleb.

Veľký a Malý Rozsutec, známe Jánošíkove diery či hrebeň Krivánskej Malej Fatry, na ktorý sa môžete nechať vyviesť 8-miestnou kabínkou do výšky 1494 m.n.m. Novinkou sú novovybudované vyznačené horské cyklistické trasy pre začiatočníkov až náročných horských cyklistov. V doline budú k dispozícii kolobežky, bicykle, vo vybraných zariadeniach v Terchovej a Vrátnej bazény a wellness centrá.

24. JASNÁ Nízke Tatry

Pre držiteľa platnej karty EURO<26 platí tarifa junior na lanovky a twinliner.

Užite si výlet do Demänovskej doliny, ktorá je od Tatralandie vzdialená len 15 minút autom. Počas letnej sezóny sa na druhý najvyšší vrchol Nízkych Tatier CHOPOK dopravíte pohodlne lanovkami a môžete si vychutnávať turistiku aj nezabudnuteľné výhľady na vrcholy Tatier. Príďte sa previezť najmodernejšou kabínkovou lanovkou funitel a aj výťahom na koľajniciach twinline

Prešovský kraj

25. Letné kúpalisko a Wellness centrum OZON Bardejovské kúpele

Špeciálna tarifa pre držiteľa platnej karty EURO<26.

Bardejovské kúpele patria medzi najstaršie a najkrajšie na Slovensku. Nachádzajú sa uprostred prekrásnej prírody horného Šariša a sú ideálnym miestom na oddych a načerpanie nových síl. Okrem pohody na kúpalisku s ohrievanou vodou či vo Wellness centre ponúkajú aj kúpeľnú kolonádu, v ktorej je spolu 8 liečivých minerálnych prameňov. Kúpele sa nachádzajú 5 km od historického mesta Bardejov, zvoleného za najkrajšie mesto na Slovensku tri roky po sebe (2010 – 2012) 

26. Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec

Pre držiteľa platnej karty EURO<26 platí tarifa junior na lanovky počas letnej prevádzky

Vyvezte sa pohodlne k fantastickým výhľadom a užite si najkrajšiu dovolenku vo Vysokých Tatrách. Príďte si pozrieť do Tatranskej Lomnice najobľúbenejšie turistické miesto – Skalnaté pleso a jeho svištiu krajinku, ktorá sídli vo výške 1 751 metrov. Užite si prechádzku po streche Tatier v Lomnickom sedle vo výške 2 190 metrov, kam sa  dostanete 2-sedačkovou lanovkou. Alebo sa vyvezte nad oblaky visutou lanovkou na vrchol Lomnického štítu do výšky 2 634 metrov. Zo Staréhtatry.pngo Smokovca sa pohodlne prepravíte pozemnou lanovkou na východisko mnohých túr –  Hrebienok. Štrbské pleso a hrebeň Soliska ponúka panoramatické pohľady do doliny, na romantické Štrbské pleso, Kriváň, či Nízke Tatry.

27. AquaCity Poprad

Pre držiteľa platnej karty EURO<26 platí tarifa študent.

Relaxačno-športový areál AquaCity v Poprade využíva geotermálnu energiu popradského vrtu s teplotou takmer 50 °C. Dominantou areálu je celoročná prevádzka, nerezové bazény a UV čistenie vody. V areáli sa nachádza krytý plavecký 50 m bazén, celoročné termálne bazény s teplotou vody 28 až 30 °C, kde si návštevníci postupne vyskúšajú vodný hríb, perličky, vírivky, hojdací zvon a tobogany. V mori zábavy objavia malí cestovatelia Ostrov pokladov. V duchu jedného z najpopulárnejších diel histórie sa vybudoval detský bazén Treasure Island v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkačkami a tobogánmi.

K atraktívnym častiam patrí krytý relaxačný bazén Blue Diamond a bazén Sapphire. Tieto bazény sú naplnené kryštálovo čistou vodou obsahujúcou až dvadsať rôznych minerálov podporujúcich zdravie.

Nemenej atraktívny je Vitálny svet s komplexom sáun ako mentolová, parná, soľná, fínska, kvetinová a príjemnou atrakciou je snežná jaskyňa, kde skutočne sneží po celý rok. V AquaCity je možnosť oddychovať aj aktívne, nachádza sa tu moderne vybavené fitnescentrum. V celom areáli je moderný turniketový systém na princípe vodeodolných náramkových čipov.

Novinkou v AquaCity je kryoterapia – liečba chladom pri použití veľmi nízkych teplôt od -100 do -160 °C. Výsledkom je vyvolanie obranných mechanizmov v tele človeka.

Neoddeliteľnou súčasťou AquaCity je príjemné posedenie v gastronomických zariadeniach, ku ktorým patrí reštaurácia, fastfood, kaviareň a viacero barov. Nájdete tu mnoho ďalších kvalitných služieb, ktoré spĺňajú požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov. Neodradí Vás ani nepriaznivé počasie, je to miesto pre dokonalý relax

28. Sun Bachledova

Pre držiteľa platnej karty EURO<26 platí 10% zľava na lístky na lanovku a na požičanie bicyklov a výstroja

Bike park Bachledova vznikol v roku 2010 v krásnom prostredí Belianskych Tatier v obci Ždiar, v lyžiarskom stredisku Ski Bachledova. K projektovaniu tratí prispel najskúsenejší slovenský jazdec Filip Polc, ktorý sa stal tvárou bikeparku.

Bike park Bachledova ponúka downhill trať Air Dh Bachledka, freeride, family trať, 5 tratí crosscountry v krásnom prostredí Spišskej Magury, každá s použitím lanovky TS3, v celkovej dĺžke 130km, požičovňu bicyklov DH, cross, priamo v stredisku, bobovú dráhu, vyhliadkovú vežu, ubytovanie priamo v obci Ždiar (hotel, penzióny, priváty), reštauráciu, bufet. Zjazdová trať má dĺžku 1700 m a prevýšenie 250 m. Je určená nielen pre  skúsených cyklistov a pretekárov, pretože všetky extrémne náročné miesta a prekážky sa dajú obísť. Bike park Bachledova pripravuje niekoľko pretekov, informácie nájdete na webe.

Košický kraj

29. Kúpalisko Triton Košice triton2.jpg

5-15% zľava z ceny celodenného vstupného pre držiteľa platnej karty EURO<26  (t.j. 3,80 € namiesto 4,5 € cez víkend,  3,80 € namiesto 4,00 € cez pracovné dni. 

V areáli letného kúpaliska Triton sa nachádzajú 3 bazény a bazén so šmýkalkou a tobogánom – jediným v Košiciach, ihrisko pre plážový volejbal, tenisový kurt, sprchy s teplou vodou, ošetrovňa, prezliekárne osobitne pre ženy a mužov, WC pre ženy a mužov upravené na bezbariérový vstup, stánky so širokým sortimentom teplých a studených nápojov a jedál, predaj zmrzliny. 

 

 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 


 

 


 

 


 

 

 

 

 
button_objednat2.png
Účet držiteľa preukazu
v CKM Online
Prihlasovacie meno
(klientske číslo alebo e-mail)
Heslo:
Získaj heslo TU
Čo je CKM SYTS Online?

 
 
Klikni sem Klikni sem Oficiálny turistický portál Slovenska

Klikni sem

reklama