EURO26 - medzinárodná karta pre mladých do 26 rokov - Zimné zľavy s kartou EURO26
EnglishSlovak utf-8

banner_zima.png

OBJEDNAJ SI VÝHODNÉ
CESTOVNÉ POISTENIE
ISTOTKA

logo_istotka_union.png


OBJEDNAJ SI VÝHODNÉ
CESTOVNÉ POISTENIE
ISTOTKA

logo_istotka_union.png


OBJEDNAJ SI VÝHODNÉ
CESTOVNÉ POISTENIE
ISTOTKA

logo_istotka_union.png


OBJEDNAJ SI VÝHODNÉ
CESTOVNÉ POISTENIE
ISTOTKA

logo_istotka_union.png


OBJEDNAJ SI VÝHODNÉ
CESTOVNÉ POISTENIE
ISTOTKA

logo_istotka_union.png


OBJEDNAJ SI VÝHODNÉ
CESTOVNÉ POISTENIE
ISTOTKA

logo_istotka_union.png


OBJEDNAJ SI VÝHODNÉ
CESTOVNÉ POISTENIE
ISTOTKA

logo_istotka_union.png


OBJEDNAJ SI VÝHODNÉ
CESTOVNÉ POISTENIE
ISTOTKA

logo_istotka_union.png


OBJEDNAJ SI VÝHODNÉ
CESTOVNÉ POISTENIE
ISTOTKA

logo_istotka_union.png

img_1991.jpgkopec_srandy.png


jasn1.png


 • Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa JUNIOR (cca 20% zľava z ceny dospelého skipasu) a pri zaregistrovaní sa do systému GO PASS všetky výhody tarify JUNIOR na všetky ponúkané služby (ubytovanie, strava, servis, požičovne lyží, športové odevy a pod.)
 • 10% zľava na školu snowboardingu

Nakupuj skipasy do Jasnej a Vysokých Tatier so zľavou (v tarife JUNIOR) či už cez www.gopass.sk alebo na jeden klik cez gopass v mobile https://www.gopass.sk/gopass-mobile. Aplikáciu si môžeš stiahnuť tu: http://onelink.to/ckmsyts.


donovaly.png
 • Pre držiteľa platného preukazu platí 20% zľava z tarify DOSPELÝ (tarifa JUNIOR) na 7-hodinové a 4-hodinové skipasy. Držiteľ karty má nárok zakúpiť si skipas so zľavou IBA pre seba!
 • PATTY SKI - Držitelia platného preukazu majú 20% zľavu z ceny zapožičania lyžiarskeho vybavenia a 20% zľavu na školu lyžovania a snowboardingu
 • DAMI´sport - Držitelia platného preukazu majú 10% zľavu z ceny zapožičania športových potrieb a 10% zľavu na školu snowboardingu a lyžovania
 • AD Spiežovec - Držitelia platného preukazu majú 40% zľavu z výhodných cien ubytovania.
Ak vás láka freeride, freestyle s množstvom railov, jumpov a prekážok, máme pre vás najlepší snowpark - Riders Park Donovaly. Alebo sa chcete korčuľovať, sánkovať, vyskúšať si jazdu v psích či konských záprahoch, zahrať si bowling alebo jazdiť na lyžiach na trenažéri? Ani to nie je na Donovaloch žiadny problém! Viac na www.parksnow.sk.
tatry.png • Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa JUNIOR (cca 20% zľava z ceny dospelého skipasu) a pri zaregistrovaní sa do systému GO PASS všetky výhody tarify JUNIOR na všetky ponúkané služby (ubytovanie, strava, servis, požičovne lyží, športové odevy a pod.)
 • Penzión Pažický Stará Lesná - 10% zľava na stravovanie a ubytovanie po celý rok. Zľavy sa nespočítavajú s inými zľavami.
 • Penzión Karpatia Tatranská Lesná - 15% zľava z ceny ubytovania s raňajkami v turistickej časti penziónu.
 • 10% zľava na školu snowboardingu v LS Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

Lyžovačka v najmenších veľhorách sveta je okúzľujúcou objaviteľskou cestou na lyžiach po 26 kilometroch tratí pozdĺž celým pohorím od Tatranskej Lomnice cez Starý Smokovec až po Štrbské Pleso. Na tejto výprave lyžiarov príjemne potešia bezdotykové skipasy a 18 najmodernejších vlekov a lanoviek. Medzi najoriginálnejšie lanovky patrí oranžová vyhrievaná 6-sedačka v Tatranskej Lomnici situovaná na nových rodinných širokých zjazdovkách a visutá lanovka na Lomnický štít. Viac info na www.vt.sk.


 • 20% zľava z tarify dospelý na jedno a viacdenné skipasy
 • 15% zľava z tarifi dospelý na 4 – hodinový skipy
 • 15 % zľava na ubytovanie a služieby hotela Boboty (okrem pobytu 24.12.2017 – 2.1.2018)
 • 15% zľava na služby Sport Academy Vrátna /požičovňa, servis a babysitting
Stredisko sa delí na štyri lokality – Paseky, Poludňový Grúň a Chleb. K dispozícii máte takmer 12 km kvalitných zjazdoviek, 11 lyžiarskych vlekov, 2 lanovky a viac ako 100 dní pre vaše skvelé zimné zážitky. Pre rodiny s deťmi je k dispozícii na Pasekách samostatne ohradený detský park s posuvným pásom a s výučbou lyžovania nazývaný Kids Zone. Veľkým lákadlom pre pokročilých jazdcov sú voľné terény nad pásmom lesa v lokalite Chleb a skialpinistické trasy. Viac na www.vratna.sk.
 • Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa JUNIOR
 • 10% zľava na akýkoľvek servis lyží alebo snowboardov a požičovňu lyžiarskej výstroje

Snowparadise Veľká Rača je najväčšie lyžiarske stredisko na severnom Slovensku. Ponúka 14 km tratí v 3 prepojených dolinách. S nami zažijete skvelú lyžovačku na 15 zjazdovkách rôznych náročností. Pre bežkárov máme pripravené trate v celkovej dĺžke 12,5 km. Máte radi adrenalín? U nás zažijete jazdu ratrakom, jazdu na najdlhšej bobovej dráhe v strednej Európe a svoje schopnosti môžete otestovať v Freeride zóne. Viac na www.snowparadise.sk.

martinky.png


 • Držitelia platného preukazu majú 20% zľavu (tarifa JUNIOR) na všetky typy skipasov okrem rodinných, sezónnych a už zľavnených skipasov

Individuálna či rodinná lyžovačka na prírodnom snehu to je Winter Park Martinky, jedno z mála "mestských" lyžiarskych stredísk na Slovensku. Winter Park Martinky sa nachádza v Malej Fatre, priamo nad mestom Martin, v nadmorskej výške 1150 - 1456 m n. m. Je známe výbornými lyžiarskymi traťami, nádhernou prírodou a výhľadom na všetky slovenské horstvá a na Martin. Vo Winter Parku Martinky je 6 dopravných zariadení, z toho jedna šesťsedačka a 12 kvalitne a denne upravovaných zjazdoviek. Viac na www.martinky.com.

kubnska_hoa.png
 • Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa JUNIOR na všetky druhy skipasov (cca 15-20% zľava z tarify DOSPELÝ)

V stredisku s nadmorskou výškou 720 m a 1396 m sú k dispozícii 2 štvorsedačkové lanovky a 8 lyžiarskych vlekov. Celková dĺžka upravovaných zjazdových tratí je 13 km. V stredisku sú k dispozícii aj upravované bežecké trate s celkovou dĺžkou 10 km. Priamo v stredisku je niekoľko reštaurácií a občerstvovacích zariadení, skiservis, predajňa aj požičovňa lyžiarskej výstroje a dostatočné množstvo bezplatných parkovacích plôch vzdialených len 50 m od nástupnej stanice sedačkovej lanovky, pre osobné automobily aj autobusy. Okrem toho na vás počas lyžiarskej sezóny čaká KIDS PARK s animátormi, snowboard park, freeride zóna a denné menu vo vybraných reštauráciách. Viac na www.kubinska.sk.

orava_snow.png • Pre držiteľa platného preukazu platí 10% zľava z tarify DOSPELÝ na celodenné skipasy

Stredisko tvorí 6 hlavných, denne upravovaných zjazdových tratí, ktoré sa rozkladajú na 2 kopcoch (Kohútik, Lehotská) a sú navzájom prepojené dopravnými zariadeniami – moderná 4 sedačková lanovka a 4 lyžiarske vleky. Stredisko ponúka moderný SKI SERVIS s požičovňou a servisom lyží ako aj lyžiarsku škôlku pre najmenších. V stredisku sú dostupné všetky potrebné služby, vrátane atrakcií pre najmenších, klziska, wellness, free WIFI pripojenie na internet a iné doplnkové služby. Zároveň sú k dispozícii 4 vybudované parkoviská, ktoré poskytujeme návštevníkom bez poplatku. Viac na www.oravasnow.sk.

salamandra.png


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa JUNIOR (cca 20% zľava z tarify DOSPELÝ)
Zaujímavo členená zjazdovka dlhá 1450 m s prevýšením 271 m je umelo zasnežovaná po celej dĺžke a uspokojí potreby všetkých klientov. Nájdete tu požičovňu lyžiarskej výstroje, lyžiarsku školu či skiservis. Pre všetkých návštevníkov sú k dispozícií bezplatné parkoviská na hornej i dolnej stanici lanovky. Viac na www.salamandra.sk.
plejsy.png

 • Držitelia platného preukazu majú cca 11% zľavu na celodenné skipasy z tarify DOSPELÝ. Zľavy nie je možné kombinovať
V stredisku sa nachádza 11 zjazdoviek a 1 sedačková lanovka. V blízkom okolí sa nachádzajú značené turistické chodníky, Poráčska dolina, jedinečné prírodné prostredie pohoria Galmus i pamiatky zapísané do zoznamu kultúrneho svetového dedičstva UNESCO, ako napr. Spišský hrad, Levoča, Spišská Kapitula či Žehra. Ďalšie prírodné a kultúrno-historické krásy sa nachádzajú v okruhu 50 km. Viac na www.plejsy.sk.
tle.png
 • Držitelia platného preukazu majú 20% zľavu z ceny jednodňového a viacdňového skipasu z tarify DOSPELÝ

Stredisko Tále ponúka 6 lyžiarskych vlekov, 2,77 km umelo zasnežovaných zjazdoviek, večerné lyžovanie. Pre vyznávačov klasického lyžovania je v pôsobivom prostredí zasneženého golfového ihriska k dispozícii 6,5 km upravovaných bežeckých tratí. Samozrejmosťou je požičovňa lyžiarskej a snowboardovej výstroje, lyžiarska a snowboardová škola, škôlka, detský kútik. V prípade dobrých klimatických podmienok je k dispozícii prírodné klzisko, eisstockschiessen a snowtubingová dráha. K lyžiarskemu stredisku patrí tiež Slovenská reštaurácia, reštaurácia Stodola, bufet. Viac na www.tale.sk.

ski_blanc.png

 • Pre držiteľa platného preukazu platí pri kúpe skipasu tarifa DETI
Ski Blanc Ostrý Grúň je strediskom pre mladých ako aj rodiny, v rodinnom prostredí malebných hôr pohoria Vtáčnik, v blízkosti Žarnovice. Ski Blanc ponúka zjazdové trate pre pokročilých, ale aj výučbu lyžovania na lyžiarskych kurzoch.  Okrem celodenného je v ponuke aj večerné lyžovanie a parkovanie priamo pri vlekoch. V rámci strediska je za prijateľné ceny k dispozícii aj ubytovanie, občestvenie, servis a požičovňa lyží a snowboardov, jazda na koni a lov a predaj pstruhov. Viac na www.skiblanc.sk.

bachledovka.png

 
 • Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa JUNIOR na celodenný skipas

BACHLEDKA Ski & Sun ako člen skupiny TatrySki ponúka možnosť lyžovať až na 40 km zjazdoviek v deviatich lyžiarskych strediskách na Slovensku a v Poľsku a využívať až 51 lanoviek a vlekov ako aj dve klziská na jeden skipas. To všetko už pri skipase na 2 dni a dlhšie. Stredisko ponúka slovenský unikát, možnosť lyžovať v troch dolinách z rôznych svetových strán, fantastickú rodinnú lyžovačku a celosezónnu garanciu snehu. Umelo zasnežovaných je až 6 km zjazdoviek. Lyžiarom je k dispozícii 4-sedačka Jezersko, 3-sedačka Bachledova dolina, 5 vlekov, 10 zjazdoviek v dĺžke 10,7 km a to vo všetkých stupňoch náročnosti, ako aj 20 km bežeckých tratí. Samozrejmosťou je večerné lyžovanie, lyžiarska škola, ski-servis, požičovňa lyžiarskej výstroje, bezplatné parkovanie a ski-bus. Viac na www.bachledka.sk.malin_brdo_1.png

 • Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa DETI na celodenný skipas (zľava 15-40 % z tarify DOSPELÝ)

Vstupnou bránou do strediska je mestská časť Hrabovo, odkiaľ vedie na Malinô Brdo moderná 8-miestna kabínková lanovka. Priamo v centre strediska sa nachádza 4-miestna sedačková lanovka, 2 lyžiarske vleky a 4 vleky pre začiatočníkov a deti. Okrem toho je návštevníkom k dispozícii nový snowboardový park, skiservis, lyžiarska a snowboardová škola. V stredisku je 12 km zjazdových tratí, pričom najdlhšia z nich meria až 3900 m a patrí medzi najdlhšie umelo zasnežované zjazdovky na Slovensku. Viac na www.skipark.sk.

fun_park_iarce.png

 •  Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa DETI na celodenné a viacdenné skipasy (zľava 15 % a viac z tarify DOSPELÝ)

V zimnom období ponúka lyžiarske služby na štyroch zjazdovkách s technickým zasnežovaním, ktoré sú denne upravované. Návštevníci môžu využiť i večerné lyžovanie pri umelom osvetlení. Stredisko ďalej ponúka detský lyžiarsky vlek, lyžiarsku školu, ski servis, snowboardový park, snowtubing, 2 a 5 km pravidelne upravovaných bežeckých tratí. V stredisku sa nachádza aj bufet, kde sa môžu návštevníci kedykoľvek občerstviť.Vic na www.ziarce.sk.ertov.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 • Držitelia platných kariet majú 10% zľavu na celodenné skipasy z tarify DOSPELÝ
 • 10% zľava na ubytovanie v turistickej ubytovni

Čertov Javorníky sa nachádza v pohorí Javorníky, 20 km od Púchova (zjazd z diaľnice), v chránenej krajinnej oblasti Kysuce na slovensko-moravskom pohraničí. Ponúka 7 vlekov s prepravnou kapacitou viac ako 2800 osôb za hodinu a 7 zjazdových tratí, technické zasnežovanie, bezplatné parkovanie, lyžiarsku školu, servis a požičovňu lyží. Viac na www.skicertov.sk.

jasensk_dolina_1.png

 • Držitelia platného preukazu majú 20% zľavu na skipasy z tarify DOSPELÝ. Zľava sa nevzťahuje na jednotlivé jazdy a snowtubing.
Stredisko KAŠOVÁ sa nachádza v dolnej časti Jasenskej doliny (2,5 km od obce Belá - Dulice). V stredisku sú rôzne typy lyžiarskych vlekov (3 vleky do 200 m, 3 vleky nad 200 m) a štvorsedačková lanovka ENTERPRISE. Lyžiarsky areál je mechanicky zasnežovaný, trate sú upravované, osvetlené a sú vhodné svojou náročnosťou pre menej náročných, ale i náročnejších lyžiarov. V Jasenskej doline sú výborné podmienky i pre bežecké lyžovanie a horskú turistiku.

Stredisko LEHOTA sa nachádza v strednej časti Jasenskej doliny (1 km východne od strediska KAŠOVÁ). Lyžiarske terény sú vhodné pre náročnejších lyžiarov. Stredisko nie je mechanicky zasnežované, je závislé od poveternostných podmienok. Priamo pri vleku sa nachádza parkovisko. Viac na www.jasenskadolina.sk.ski_land_myjava.png

 

 • Pre držiteľa preukazu platí pri kúpe všetkých typov skipasov tarifa DETI

Tri lyžiarske trate sú strednej náročnosti a sú denne upravované.K príjemnej nálade prispieva ozvučenie a osvetlenie strediska. Bufet ponúka príjemné posedenie pri krbe, širokú škálu jedál a nápojov. Parkovisko priamo pri svahu či požičovňa lyžiarskej a snowboardovej výstroje je neoddeliteľnou samozrejmosťou. Viac na www.skiland.sk. pezinska_baba.png

 • Držitelia platného preukazu majú 20% zľavu na celodenné a 4-hodinové skipasy z tarify DOSPELÝ (platí pri nezľavnenom cenníku)

 

Pezinská Baba, v ktorom si zimu užijú nielen priaznivci klasického zjazdového lyžovania, ale aj „bežkári“ a snowboardoví jazdci. V stredisku je k dispozícii sedem vlekov a tri zjazdovky rôznej náročnosti v sumárnej dĺžke 2910 m, ktoré sú vybavené technickým zasnežovaním a umelým osvetlením. Súčasťou zjazdoviek už niekoľko sezón býva – pri dostatku snehu – aj Snowpark pre snowboardistov. V stredisku sa nachádza aj 8 km pravidelne upravovaných bežeckých tratí. Večerné lyžovanie na Pezinskej Babe si z roka na rok získava čoraz viac priaznivcov a je skvelou alternatívou indoorových športových aktivít. Celý areál je vybavený technickým zasnežovaním a umelým osvetlením umožňujúcim aj večerné lyžovanie a adrenalínovú jazdu na tubingových kolesách. Viac na www.lkbaba.sk. skalaka_arna.png

 

 • Držitelia platných preukazov majú 20% zľavu na celodenné skipasy z tarify DOSPELÝ

Výnimočne dlhá zimná sezóna tu začína v polovici decembra a končí v polovici apríla. Nájdete tu 5 vlekov a 4 zjazdovky rôznej obtiažnosti s umelým zasnežovaním. Stredisko je známe aj kvalitnými bežeckými traťami, každoročne sa tu uskutočnujú bežecké preteky Biela stopa. Viac na www.skalkaarena.sk.

povinn_vbava_lyiara1.png

 button_objednat2.png
Účet držiteľa preukazu
v CKM Online
Prihlasovacie meno
(klientske číslo alebo e-mail)
Heslo:
Získaj heslo TU
Čo je CKM SYTS Online?

 
 
Klikni sem Klikni sem Oficiálny turistický portál Slovenska

Klikni sem