EURO26 - medzinárodná karta pre mladých do 26 rokov - Čo je CKM OnLine
EnglishSlovak utf-8


NIEČO Z "TEÓRIE"

CKM SYTS Online je skvelá vec! Prístup do CKM SYTS Online získaš automaticky po zakúpení alebo obnovení licencie EURO<26. Prostredníctvom e-mailu na adresu, ktorú si zadal pri kúpe karty, obdržíš prihlasovacie meno a prístupové heslo. Heslo si môžeš následne, po svojom prvom vstupe do CKM SYTS Online, zmeniť podľa vlastných predstáv.


V prípade, že prístup do CKM SYTS Online nemáš (napr. si pri kúpe karty neuviedol svoj e-mail) a rád by si ho získal, stačí napísať na adresu recepcia@ckmsyts.sk. V žiadosti o prístup do CKM SYTS Online uveď tvoje meno, priezvisko, aktuálnu e-mailovú adresu a číslo karty (v tvare veľké písmeno a 6číslie), ktorú vlastníš. Po obdržaní tvojho e-mailu ti do 48 hodín zašleme prihlasovacie meno a heslo.

NIEČO Z "PRAXE"

CKM SYTS Online ti umožní:

• Mať prístup k aktuálnym informáciám o tvojej karte 365 dní v roku, 7 dní v týždni a 24 hodín denne. Vo svojom profile nájdeš informácie o type, čísle a platnosti zakúpenej karty. Údaje v CKM SYTS Online sú aktuálne, nakoľko predajcovia pracujú s touto aplikáciou pri predaji produktov.

• Personalizovať a meniť svoj osobný profil. V rámci svojho profilu môžeš dopĺňať alebo obmieňať niektoré svoje osobné údaje. Môže sa napríklad stať, že zmeníš svoju e-mailovú alebo domácu adresu, či telefónne číslo. Obvykle sa v tejto súvislosti objaví problém, ako to nahlásiť CKM. CKM SYTS Online tento problém nepozná. Sám si zmeníš údaje, ktoré budeš považovať za dôležité.

• Využívať špeciálne ponuky a získavať zaujímavé informácie zo sveta EURO<26 zliav a výhod. Táto sekcia je momentálne v štádiu prípravy. Sleduj svoj profil a možno v ňom už čoskoro objavíš zaujímavé správy a novinky.button_objednat2.png
Účet držiteľa preukazu
v CKM Online
Prihlasovacie meno
(klientske číslo alebo e-mail)
Heslo:
Získaj heslo TU
Čo je CKM SYTS Online?

 
 
Klikni sem Klikni sem Klikni sem Oficiálny turistický portál Slovenska

Klikni sem